Емили му скокна во раце на мажот, а тој мораше да и ги покрива интимните делови

26 мај, 2020
emili-rajtakovski-5-830x0

Американската манекенка со потекло од Полска Емили Ратајковски (28) често позира во бикини, а овојпат на Instagram објави фотографии во рацето на својот маж, продуцентот Бебастијан Бер Меклард (39) со кој е во брак 2 години. Откако поминаат неколку недели во карантин во својот дом во Лос Анцелес тие се решија за прошетка низ природа, а оваа прилика ја искористија да се фотографираат со новото бикини на Емили од нејзината модна линија.

Уште еднаш го покажа своето совршено тело додека лицето го криела со капа, а на една од фотографиите е во рацете на својот сопруг кој морал да интервенира и да ја зграби за задникот за да не открие повеќе отколку што требало.

Да се потсетиме Емили стана славна во 2013 година кога се појави во музичкиот спот на Робин Тик за песната „Blurred Lines“, која стана најслушана песна тоаа година па и самата Емили од тогаш е една од најбараните лица во модниот свет.

Една година пред ова таа се појави на насловната страна на еротскиот магазин „Treats“ која и ја донесе улогата во спотот како и во спотот на Marron 5 „Love Somebody”.

На модните писти дебитира во март 2012 година на ревијата на Марк Џејкобс за Њу Јоршката модна недела, а потоа следувале ревиите за „Bottega Veneta”, „Dolce & Gabbana” и „Versace”. Таа е истотака и зачтитно лице за брендовите „DKNY”, „Paco Rabanne”, „Kerestas” и многу други.

Во соработка со други креатори дизајнира колекција на накит и торби, а со брендот „Inamorata“ има своја колекција на костими за капење.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi