11 јули, 2020

Манекенката Емили Ратајковски е позната по голите фотографии, минијатурните купачи костими и згодното тело. Овој пат, таа ни покажа како “се фрцка” со совршениот задник.

View this post on Instagram

He knows how to hype me up

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

За само неколку часа, видеото е погледнато од повеќе од 5 милиони луѓе, а секој од нив сигурно го гледал барем два пати по ред.

Емили очигледно добро се снаоѓа во она што го прави.

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Емили во танга “се фрцка” пред базенот
Горе