Емитаторката на Адел подигнала кредит од 12.115 евра за да изгуби 45 килограми

17 јули, 2020
сддсддсс

Во една емисија, Марија објави дека ќе оди на операција на стомакот, за што ќе потроши малку повеќе од 12 000 евра, за да изгуби 50 килограми и да изгледа како пејачката. – Тоа не е лесна опција, но се надевам дека ќе биде решение. Зедов голем заем за трошоци, но убедена сум дека со настапите ќе ги покријам – рече Марија. Имитаторот на Адел ќе оди под нож следниот месец, а причината за тоа е што луѓето и рекле дека таа всушност изгледа како стара Адел со 45 килограми вишок.

Да потсетиме, Адел изгуби 45 килограми за само неколку месеци, а светот зуеше околу нејзината трансформација. Бидејќи таа беше мета на критики, нејзиниот тренер Пит Герасимо откри дека причина за губење на тежината е здравјето, а не атрактивниот изглед.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi