Естетските хирурзи откриват што сменила Меган Маркл на своето лице

1 јуни, 2020
megan

Пластичните хирурзи признаваат дека побарувачката за изгледот на поранешната војвотка од Сасекс е во постојан пораст.

  • Меган има скоро совршен обликуван нос. Правилно и се поставени очите и брадата во облик на буквата V. Лицето и има добар облик и е блиску до она што старите Грци го нарекувале совршенство – изјавил во една прилика естетскиот хирург Де Силва за британските медиуми.

И додека сите и завидуваат најмногу на нејзиниот нос, кој изгледа навистина женствено, стручњаците тврдат дека тоа не е подарок на природата туку дека тоа е работа на некој пластичен хирург.

https://www.instagram.com/p/BjCBKedh5Bi/?utm_source=ig_web_copy_link

На нејзините фотографии од тинејџ деновите јасно може да се види дека нејзиниот нос изгледал покрупно, иако Меган никогаш не признала дека подлегнала на било каква естетска интервенција.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi