Ева Мендес им ја затвори устата на критичарите: Не постои место каде би била посреќна од дома со саканиот!

6 октомври, 2020
1322002

Згодната актерка од кубански корени, која беше во долга врска со актерот Рајан Гослинг, ретко ги открива своите емоции и ги дава на јавноста деталите за нејзиниот љубовен и семеен живот. Овој пат на сите им објасни колку е среќна, сакана и исполнета.

Нивната љубов започна на снимањето на филмот „Местото надвор од борови“ пред девет години. Рајан Гослинг едноставно не можеше да одолее на шармот на неговата колешка Ева Мендес, која важи за една од најубавите жени во Холивуд. Атрактивната Ева, Кубанка по раѓање, исто така, брзо падна во шармот на згодниот Гослинг.

tportal

Денес тие се во среќно партнерство и делат две симпатични ќерки, шестгодишната Амада и четиригодишната Есмералда.

tportal


Сè започна кога пред неколку дена на нејзиниот профил на популарната социјална мрежа Мендес објави стара фотографија од плажа каде изгледа фантастично. Таа тогаш рече дека поради короната оваа година не била ниту на плажа, и како и се променил животот, а планирањето на патувањето и авантурата се стави во мирување.

На сето ова, еден од корисниците даде свои критики со тоа што напиша дека Рајан треба да ја изведува почесто на патувања. Набргу потоа, Ева одговори остро, остро го искара фанот со зборовите: ‘Не благодарам, јас сум добро вака. Нема место во светот каде попрво би била отколку дома со мојот сакан ‘