ЕВА СЕ ПОРОДИ ВО 40-ТИТЕ А ИЗГЛЕДА КАКО АВИОН: Актерката покажа затегнатото тело, сите и завидуваат! (ФОТО)

5 јуни, 2020
1361529_eva_ls


Ева Лонгорија го доби својот син Сантијаго на 44-годишна возраст, а потоа се посвети на тренинзите и ја донесе линијата до совршенство. Актерката објави фотографија во бикини на Инстаграм која ги „запали“ социјалните мрежи.


Сите и оставија коментари на Ева за врвниот изглед, а таа покажа како ужива во својот дом во Лос Анџелес.