Еве го човекот за кого оваа убавица го остави својот сопруг по 16 години, очигледна е хемијата меѓу нив!

22 мај, 2020
Еве го човекот за кого оваа убавица го остави својот сопруг по 16 години, очигледна е хемијата меѓу нив!

Меган Фокс раскинува со Брајан Остин Грин, а познатата актерка веќе можеме да ја забележиме во видео спотот за песната на нејзиното ново момче Machine Gun Kelly.

Меган Фокс (34) го напушти сопругот Брајан Остин Грин (47), а откако парот објави дека се разведуваат по една деценија брак, убавата актерка е во нова врска.

Тој сега е во врска со Machine Gun Kelly, а исто така е ѕвезда на неговиот нов музички спот за песната „Bloody Valentine “. Со своето ново момче во видеото, таа се тркала по креветот и се шета низ куќата полугола, а гласините дека парот веќе некое време се гледаат , се погласни. Тие почнаа да се дружат се повеќе и повеќе и почнаа да се снимаат заедно. Прво беа пријатели, а потоа нивниот однос се разви во љубов. Меган смета дека Machine Gun Kelly е одличен човек и се развива голем романтичен однос меѓу нив, изјави близок извор на парот.

Актерката и раперот биле видени заедно на 15 мај , а папараците ги фотографирале во автомобил. Само три дена подоцна, нејзиниот сопруг Брајан потврди дека се разведуваат.