Еве како Меган и Хари помогнаа на љубовната врска помеѓу Кејт Мидлтон и принцот Вилијам! Експертот за говор на тело објаснува!

11 декември, 2020
меган

Наводно, принцот Хари и Меган Маркл ги охрабриле принцот Вилијам и Кејт Мидлтон да бидат поромантични во јавноста.

Експерт за говор на тело, Џуди Џејмс рече дека заминувањето на двојката од Сасекс ги охрабри Камбриџите да станат порелаксирани кога ќе излезат во јавноста.

Соодветно на тоа, нивната релаксација им помогна да станат понаклонети еден кон друг и со тоа да бидат поблиски. Исто така, се чини дека принцот Вилијам и Мидлтон станаа поприродни и спонтани што се однесува до нивното јавно покажување наклонетост еден кон друг.

Џејмс анализираше фотографии од овие кралски членови од нивната турнеја во Кралскиот воз оваа недела и забележа дека принцот Вилијам и Мидлтон лесно се допираат во многу точки. На првата фотографија што ја проучувала Џуди, Мидлтон ја ставила левата рака на грбот на принцот Вилијам. На втората фотографија, принцот Вилијам е тој што го допира грбот на неговата сопруга.

Џејмс рече дека принцот Вилијам и Мидлтон знаат како да избегнат да се допираат во јавност затоа што не сакаат нивната врска да изгледа како сапуницата во која се најдоа принцот Чарлс и принцезата Дајана. Како резултат, тие се држеа малку ладно еден со друг во јавноста, но сега успеаја да станат порелаксирани, без да ја изгубат контролата над нивната приватност.

Џејмс исто така рече дека е очигледно дека принцот Вилијам и Мидлтон сакаат да го проектираат Божиќниот дух. Имено, парот постојано се смееше за време на турнејата. Исто така беше очигледно дека тие сакаат да го зголемат моралот во јавноста откако во поголемиот дел од 2020 година сите се соочија со тешките последици од пандемијата на корона вирусот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi