Еве како реагираат светските sвезди кога на Твитер ќе прочитаат нешто лошо за себе (ВИДЕО)

18 декември, 2020
увези

Иако познатите sвезди се навикнати на сè што се пишува за нив, тоа не значи дека понекогаш не ги боли кога ќе прочитаат некој невкусен коментар.

Луѓето пишуваат сè преку социјалните мрежи, иако во повеќето случаи има убави објави, има и такви кои едноставно ве лутат.

Токму некои од најлошите твитови беа испратени до познати sвезди, кои не се многу пријатни да слушнат или да прочитаат нешто лошо за себе. Погледнете ги реакциите на Џулија Робертс, Ештон Качер, Кејт Бланшет, Џастин Бибер и други кога ќе видат лоши работи за себе на Твитер:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris