ЕВЕ КАКО СЕ ОДНЕСУВА ТАЊА САВИЌ КОГА КАМЕРИТЕ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ:

26 мај, 2020
танја савик

На јавни настани и емисии, познатите даваат се од себе за да остават што подобар впечаток, додека за многу од нив се зборува дека се однесуваат сосема поинаку кога се далеку од очите на јавноста.

Сепак, врз основа на тврдењата кои ги изнесе едно младо момче, коешто ја поминало вечерта во близина на популарната пеачка, дознаваме дека таа е токму онаква каква што ја знаеме.

Пораката којашто тој и ја испратил на социјалните мрежи, самата фолкерка ја сподели со нејзините следбеници и предизвика низа воодушевувања.

Младото момче наведува дека за неа има само пофални зборови и дека нема никогаш да ја заборави вечерта во Нова Горица, Словенија, кога присуствувал на нејзиниот настап. Тој дури имал сепаре во близина на бината и истакнува дека, покрај тоа што не е љубител на таков тип музика, успеал да забележи каква добрина носи  пеjачката во себе и раскажува за позитивната енергија којашто се чувствувала во воздухот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi