Еве зошто раскинаа принцот Чарлс и СЕСТРАТА на принцезата Дијана!

17 ноември, 2020
чар

Исто како што не е тајна љубовна врска помеѓу принцот Чарлс и Сара Спенсер, не е мистерија како изгледала и зошто раскинале.

Тие биле заедно во 1977 година, а Спенсер, наводно, била прилично „загреана“ за Чарлс – самата Дијана во подоцнежното интервју изјави дека нејзината „сестра се фрлила кон принцот како непријатен осип“.

<p><br />
Nije tajna da se prvi u redu za britanski tron viđao sa Sarom Spenser pre nego što se upustio u vezu s njenom mlađom sestrom Dajanom</p>

Покрај тоа што беше решена да го придобие Чарлс, Сара немаше намера да крие ништо за нивната љубов од светот, па во еден ресторан им соопшти на двајца славни новинари сè што ги интересираше. Таа призна дека има „илјадници момчиња“, дека го надмина алкохолизмот, како и дека водеше дневник во кој ги лепеше сите написи во весниците поврзани со нејзината врска со принцот, за еден ден да им ги покаже на внуците. Таа беше неочекувано искрена и се чинеше како публицитет да ја погоди во главата, пишува Експрес.

<p><br />
Nije tajna da se prvi u redu za britanski tron viđao sa Sarom Spenser pre nego što se upustio u vezu s njenom mlađom sestrom Dajanom</p>

Сепак, таа немаше намера да има внуци со принцот Чарлс – и самата изјави дека нема да се омажи за него без оглед дали тој е „ѓубре или крал на Англија“.

Откако беше објавено ова ексклузивно интервју, Сара му го покажа на Чарлс, кој наводно се налутил.

Направи нешто неверојатно глупаво – и рече тој, тврди овој портал и тие наскоро раскинаа.

Сара подоцна се нарече „Купидон“ затоа што на принцот и ја претстави својата помлада сестра Дијана.

Во времето кога Чарлс и Сара се забавуваа, Дијана имаше 16 години, а во интервјуто што го дадоа по повод нивната свршувачка, принцот се сети каков впечаток му остави во тие денови.

  • Кога имаш 16 години, кога принц ќе ти обрне внимание, тоа е прилично неверојатно – се присети подоцна Дијана во аудио записите во форма на мемоари, кои ја видоа светлината на денот во документарецот Дијана: Во нејзините сопствени зборови, само во 2017 година. – Зошто некој таков би се интересирал за мене?

Две години подоцна, Чарлс ги покани сестрите Спенсер да го прослават неговиот роденден, а Сара не беше премногу заинтересирана за него. Тој, уништен од смртта на лордот Маунтбатен, чичко на неговиот татко принцот Филип, разговарал со Дијана и во еден момент се препуштил на страста.

Во следниот момент тој практично скокна врз мене – се присети Дијана во споменатите аудио записи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi