ФАНОВИТЕ ЌЕ ПОЛУДАТ: Бред и Џенифер наскоро ќе откријат големи новости!

17 декември, 2020
profimedia-0363423644


Нивниот раскин е еден од најинтригантните во Холивуд, а врската што ја имаат денес, како поранешни сопружници, продолжува да ги интересира многу фанови кои го чекаат моментот на помирување помеѓу Џенифер Анистон и Бред Пит. И покрај различните шпекулации, поранешната актерска двојка никогаш не потврди дека нивната љубов се повторила. Сепак, тоа не ги спречи различните таблоиди често да пишуваат за тоа, и некој отиде дотаму што напиша дека Бред и Џен биле тајно свршени, повторно.

Помирувањето на 56-годишниот актер и пет години помладата актерка го бодрат милиони фанови ширум светот и се чини дека бројни медиуми ги ’спојуваат’. Таблоидот Ден на жената сега пишува дека Џенифер дава индиции дека Бред уште еднаш рекол „да“. Еден пример што го наведоа е големиот прстен што го покажа на Инстаграм кон крајот на минатиот месец, кога се славеше Денот на благодарноста во Америка.


Бројни следбеници тогаш се прашуваа кој е мистериозниот човек кој и го даде прстенот на актерката, а наскоро имаше и ‘шушкања’ за тоа како бил, ни повеќе ни помалку, туку нејзиниот поранешен сопруг – Бред. „Тие беа подготвени повторно да„ влезат “во врската од моментот кога повторно почнаа да се дружат“, започна неименуван извор наводно близок до оваа поранешна и, се чини, сегашна двојка.