ФАНОВИТЕ ЌЕ ПОЛУДАТ: Бред и Џенифер наскоро ќе откријат големи новости!

17 декември, 2020
profimedia-0363423644


Нивниот раскин е еден од најинтригантните во Холивуд, а врската што ја имаат денес, како поранешни сопружници, продолжува да ги интересира многу фанови кои го чекаат моментот на помирување помеѓу Џенифер Анистон и Бред Пит. И покрај различните шпекулации, поранешната актерска двојка никогаш не потврди дека нивната љубов се повторила. Сепак, тоа не ги спречи различните таблоиди често да пишуваат за тоа, и некој отиде дотаму што напиша дека Бред и Џен биле тајно свршени, повторно.

Помирувањето на 56-годишниот актер и пет години помладата актерка го бодрат милиони фанови ширум светот и се чини дека бројни медиуми ги ’спојуваат’. Таблоидот Ден на жената сега пишува дека Џенифер дава индиции дека Бред уште еднаш рекол „да“. Еден пример што го наведоа е големиот прстен што го покажа на Инстаграм кон крајот на минатиот месец, кога се славеше Денот на благодарноста во Америка.


Бројни следбеници тогаш се прашуваа кој е мистериозниот човек кој и го даде прстенот на актерката, а наскоро имаше и ‘шушкања’ за тоа како бил, ни повеќе ни помалку, туку нејзиниот поранешен сопруг – Бред. „Тие беа подготвени повторно да„ влезат “во врската од моментот кога повторно почнаа да се дружат“, започна неименуван извор наводно близок до оваа поранешна и, се чини, сегашна двојка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris