Фановите на Џони Деп сакаат да и ја уништат кариерата на неговата поранешна сопруга: Еве како планираат да и го „загорчат“ животот

13 ноември, 2020
f_9224713_1024


Амбер Херд (34) можеби започна прерано да слави дека нејзиниот поранешен сопруг Џони Деп (57) ја загуби правната битка против таблоидот Тhe Sun во судска постапка за клевета и репутација. Таа беше sвезда во делот за сведоци, сведочеше во корист на „Сан“ и му помогна на судот да одлучи дека Деп навистина бил злоставувач како што пишувале. Но, петицијата што ја започнаа фановите на Деп на Change.org, наречена „Отстрани ја Амбер Херд од Акваман 2“, може да и го направи животот мизерен. Организаторите на петицијата, што досега ја потпишаа дури 960 000 луѓе, тврдат дека Амбер „систематски работела на уништување на Деп во Холивуд“ и дека е лажго.

image


Исто како што рекле многу инсајдери од забавната индустрија, поранешниот пар, кој се разведе уште во 2016 година, сериозно ја оштети својата кариера.

image


Деп мораше да го напушти „Чудните ѕверови“ и прашањето е дали Амбер, иако е победник во нивната војна, ќе мора да бара друга работа. Дали Ворнер Брос кои раскинаа со Деп пред неколку дена, ќе попуштат на притисокот на публиката или сепак ќе останат со Херд.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi