ФАНОВИТЕ ВО ШОК! Ова е доказ дека Ријана ја копирала Цеца! (ФОТО)

15 ноември, 2020
a14028e8-a9ff-4c3a-ad87-7a9277ef1ff0

Се повеќе пејачки од естрада копираат светски ѕвезди, како во музичка смисла така и во комплтен изглед.

Сепак, очиглено е дека пејачка од светска сцена побарала инспирација и од српската музичка сцена, и тоа ни повеќе ни помалку во една од најголемите ѕвезди на Балканот. Имено испливала фотографија која покажува дека пејачката Ријана и тоа како го ископирала стилот на фолк дивата Светлана Ражнатовиќ која го носела 1993 година.

Цеца фризурата, која Ријана ја носела во период на голема популарност во тек на 2011 година, ја имала кога правела сет фотографии за албумот “Шта је то у твојим венама“.

Ријана во спотот за нумерата “Rehab”, имала сличен стил на стајлинг како тогашната српската фолк ѕвезда.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi