Фановите загрижени, се прашуваат што ѝ се случило: Најубавата актерка во Холивуд веќе не личи на себе! (ФОТО)

9 октомври, 2020
230567_sandra-bulok_ls

Многумина занемеа кога ја видоа

Фотографиите на Сандра Булок, на кои изгледа запуштено и неуредно, за кратко време го обиколија целиот Свет и ги загрижија нејзините обожаватели.

Една од најубавите актерки во Светот е целосно непрепознатлива. Лицето ѝ изгледа исцрпено и уморно, а гардеробата е неуредна. Веднаш се појави прашањето која е причината. Ова дефинитивно не е издание во кое сме навикнати да ја гледаме.

Сепак, сè е во ред, обожавателите можат да се релаксираат. Излегува дека има добра причина за овој изглед. Имено, Сандра снима нов филм, а ова е само дел од нејзиниот костум.

Таа се обиде да ја толкува што е можно поверно улогата која ѝ е зададена, па поради таа причина стана речиси непрепознатлива.