Филмската индустрија е во проблеми: снимањето на љубовни сцени ќе биде забрането!

27 мај, 2020
сцени

Изгледа дека новитетите кои ќе ги донесе новиот коронавирус се бесконечни- оваа болест најверојатно ќе биде причина за укинување на еротските сцени во филмовите и сериите.

Аманда Блументал, чија работа е да им осигура безбедност на актерите за време на снимањето на секси сцените, изјавила дека е многу веројатно дека актерите нема да се бакнуваат во уста со своите колеги. Таа исто така кажала и дека може да се случи да се воведат тестирања или прегледи пред почетокот на снимањата, а ако актерите и понатаму не сакаат да се интимизираат ќе мора да се воведе нов начин на снимање на љубовните сцени.

Комплетната екипа која ќе присуствува на снимањата на филмови ќе биде тестирана, не само актерите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi