Нозе до таванот! Шерон Стоун позираше ГОЛА и ја покажа НЕВЕРОЈАТНАТА ЛИНИЈА! (ФОТО)

9 декември, 2020
шерон

Актерката Шерон Стоун (62) беше прославена од познатата сцена во филмот „Ниски страсти“, што ја освои публиката, но и престижната награда „Златен глобус“. Денес, на 63-годишна возраст, таа сè уште плени со својот изглед.

Овој пат, Шерон објави фотографија на која позира во црно боди и кошула, а комбинацијата ја заврши со жолти чевли.

Мојот пријател и брилијантен стилист ми го испрати ова денес. Не само што сум зачудена, туку сум и благодарна што се занимавам со моделирање на 62 години. Благодарност до сите што ме вработија оваа година – напиша актерката.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris