Фотографијата на Кајли Џенер која собра милиони лајкови со неверојатна брзина!

12 јули, 2020
гфдгдфхгфд


Најмладиот член на семејството Кардашијан-Џerенер, богатата Кајли, во моментов ужива во луксузно одморалиште во Јута. Кајли е на годишен одмор со пријателите, а сподели снимки во костум за капење со своите придружници, кои собраа милиони лајкови со неверојатна брзина. За само четиринаесет часа, колку што е на Инстаграм, една фотографија на Кајли во портокалово бикини доби девет милиони лајкови и илјадници, претежно позитивни, коментари. Патем, на Кајли Џенер неодамна и ја одзедоа титулата најмлад милијардер од магазинот „Форбс“, бидејќи, како што тврдат, таа фалсификувала документи што го докажале тоа.

View this post on Instagram

this place is unreal🧡🧡

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi