Фотографијата на Северина во костумот за капање откри што во моментво и недостасува

30 мај, 2020
севе

Откако таа неодамна објави стара фотографија од возот, Северина на својот профил на Инстаграм објави и друга фотографија од нејзиното минатото.

На оваа фотографија, таа позира во жешко издание, поради што ги воодушеви своите фанови.

„Љубител на морето“, напиша таа во описот на фотографијата.

Северина позираше пред базенот, а морето може да се види во позадина.

Фотографијата собра речиси 10.000 лајкови за само 20 минути.

„Како морска самовила“, „Прекрасна си“, „Леле! Изгледаш одлично“, беа коментарите на фотографијата.

Оваа фотографија датира од 2017та година, исто како и фотографијата од возот. Многумина забележаа дека Северина во последно време објавува многу стари фотографии на Инстаграм, но не се знае дали станува збор само за носталгија или за нешто друго.

Северина сè уште не дала никаква изваја за гласините дека нејзиниот брак со Игор Којиќ е во криза.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi