Фудбалерот на Баерн се возбуди со својата сопруга: Што има во џебот …?

5 септември, 2020
profimedia-0556166769

Фудбалерот Роберт Левандовски (32) кој игра за Баерн во моментов е на одмор во Порто Черво – Сардинија. На социјалните мрежи тој се пофали дека по Лигата на шампионите конечно е време за одмор.

Папараците ги „уловија“ Левандовски и неговата сопруга на плажа, каде разменија нежност. Додека тој гледа на фотографиите се чини дека неговата сопруга го возбудила.

На одмор тој е придружуван од неговата сопруга, полската атлетичарка Ана Левандовска (31). Фудбалерот е во брак со Ана од 2013 година и заедно ги имаат ќерките Клара (3) и Лора која е родена оваа година.