Гавран спаси еж од сигурна смрт! Еве што направи кога се приближи автомобилот (ВИДЕО)

27 мај, 2020
gavran

Гавранот спасител привлече огромно внимание во јавноста, поради краткото видео кое стана вирално на социјалните мрежи за релативно кратко време поради неговиот потег. Имено, кога сфати колку е бавен ежот, тој започна да го турка и трча по него, за да можат заедно да ја преминат улицата и да ги избегнат избегнат автомобилите.

Еден од нив застана да ја сними оваа необична сцена, која на крајот заврши успешно.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi