Генијално видео од едно куче кое ќе ве насмее до солзи!

12 август, 2020
дгффдг


Видеото започнува во бањата, каде што девојката ја отстранува вишокот на коса од четката.
Но, наместо да ја фрли, ја врти на раката, а потоа минува низ дневната соба, каде што во позадина, на ТВ, ги гледаме вестите со американскиот претседател Трамп. До тој момент, немавме поим каква ќе биде нејзината коса, а потоа, нејзината Чивава излезе на сцена. Погледнете го видеото и откријте зошто над 2 милиони луѓе „плачеле“ од смеа, буквално заради оваа збунета чивава. Мора да признаеме дека и нас многу не насмеа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris