Џорџина објави фотографија од нејзината ќерка, девојчето носи детаљ од над 2000 долари

5 јуни, 2020
дсф

Џорџина Родригез беше фотографирана како се дружи со децата, а вниманието го привлече скапиот моден додаток на една од ќерките на Кристијано Роналдо. Девојчето носеше торба на Louis Vuitton над рамото. Сличен модел на официјалната веб-страница на брендот чини околу 1500 долари. Џорџина покажа дека тие се совпаднале затоа што имала сандали со потпис од истаиот модел.


„Она кога ќе излезете заедно и ќе земете торба“, напиша партнерка та на најпопуларниот фудбалер во светот.

Патем, Џорџина неодамна објави фотографија од нејзината гардероба каде близнаците Ева и Матео и малата Алена си играат со нејзините скапи модни додатоци. Фокусот од детската игра се привлече кон луксузните детали во позадината – скапи чанти и чевли во вредност од стотици и стотици илјади (барем). Шанел, Диор, Луис Витон, Селин, па дури и најскапите торби во светот, оние на марката Биркин Хермес … Сите овие брендови можат да се видат на полиците на гардеробата што децата на Кристијано Роналдо ги користеа како детско игралиште.