Георгина Родригез не престанува да провоцира со фотографии од позади, но и со снимки од луксузната јахта на која престојува

22 јули, 2020
Annotation 2020-07-22 102935

Свршеницата на еден од најпопуларните и најдобрите фудбалери на денешницата, Кристијано Роналдо, е многу свесна за нејзиниот добар изглед, на кој таа посветува многу внимание.

Георгина Родригез многу добро знае дека нејзиното тело е секогаш под лупа на јавноста, затоа поминува часови во теретана за да биде во врвна форма, а најмногу внимание му посветува на задникот, што сака да ги потенцира, што со костуми за капење, што со тесни фустани.

Иако во последниот пост на Инстаграм, таа не беше во костум за капење, туку во црвен фустан што ја следи линијата на телото и не дозволува пропусти, Георгина со тоа привлече големо внимание. И како да не кога позираше на креветот со задникот во преден план, додека над рамото уживаше во мирисот на црвена роза.

View this post on Instagram

🌹🌹🌹🌹🌹 @prettylittlething

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Георгина Родригез лесно се наведна на перниците со иницијалите – C&G, или Кристијано и Георгина, а покрај нејзините фотографии, со обожаватели, кои ги има повеќе од 19 милиони на Инстаграм, таа сподели снимки од луксузна јахта на која останува, поточно апартман јахта.

View this post on Instagram

Fantas✨🦄 #dreaming

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Она што ве остава без здив е погледот од креветот, бидејќи од страните има големи прозорци со поглед во рамнината на морето, така што чувството за време на патувањето е неописливо. Веднаш до прозорецот е скапа чанта на брендот Hermes, од која Георгина Родригез, во нејзиниот плакар, има неколку.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi