Ги смали градите, па ги покажа болните изгореници!

5 јули, 2020
sfsfsdf


Манекенката и презентерка, 34-годишната Криси Тејген, позната и како сопруга на 42-годишниот пејач Џон Леџенд неодамна претрпе намалување на градите, односно отстранување на импланти, за што ги извести и своите следбеници на својот Инстаграм профил. Сепак, фактот дека ова не беше крај на нејзиното страдање, го докажува и последната фотографија што ја сподели на споменатата социјална мрежа.


Имено, манекенката, позирајќи само во пешкир, се сликаше во огледалото, истакнувајќи ги изгорениците што ги заработи додека се сончаше. „Пред да прашате – јас го сторив тоа!“, рече 34-годишната девојка покрај фотографијата, алудирајќи на фактот дека таа применила крема за сончање пред сончање, но очигледно не помогнало, па Криси останала со болни изгореници и црвенило во горниот дел од телото.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris