Гитаристот Брајан Меј доживеал срцев удар!

26 мај, 2020
брајан меј

Познатиот гитарист Брајан Меј, кој има 72 години вчера доживеал срцев удар и итно бил пренесен во болница.

Гитаристот од групата Queen рекол дека лекарите откриле дека има три блокирани артерии, а тој се јавил кај нив откако почувствувал болка во градите која траела околу 40 минути.

Вградени му се три стента. На својот Инстаграм профил навел дека оваа немила случка му се случила непосредно откако дознал дека ги скинал мускулите на заднала ложа, заради што имал болки со денови. Дополнителна болка му предизвикувал ишијасот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi