ГЛУМИЦАТА И ПЕЈАЧОТ НЕ МОЖАТ ДА ГО ДОЧЕКААТ ПРВОТО ДЕТЕ: Вака изгледа убавата ѕвезда од серијата “Game of Thrones” во ПООДМИНАТА брменост (ФОТО)

18 јуни, 2020
офи

Убавата Софи Тарнер е фотографирана на улиците на Лос Анџелес.

foto: Profimedia

Софи Тарнер, најпозната по улогата Санса Старк во “Game of Thrones”, го очекува своето прво дете со пејачот Џо Џонас. Тие двајца се шетаа низ Лос Анџелес, а освен нејзиниот стомак, запазен беше и стајлингот на глумецот!

 Софи го истакна трудничкиот стомак во тесни, сиви хеланки, а носеше и бел кроп топ и сако. Со оглед на пандемијата, внимателната трудница никаде не оди без заштитна маска.

Пејачот и 6 години помладата глумица важат за еден од најскладните парови на јавната сцена, а нема сомнеж дека и тоа како се радуват на приновата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi