Глумицата Луси Лу ја отвори душата: Бев црната овца во Холивуд

8 јули, 2020
lusi

Глумицата се сретнала со многу предизвици за време на градење на нејзината глумска кариера…

Глимицата Луси Лу прв пат проговори отвирено низ се што поминала во Холивуд бидејќи била од Азија. Една од ангелите на Чарли се присети на аудицијата на почетокот на кариерата и заклучи дека во тој период била многу невина.

– Милсам дека бев премногу невина, но и дека во тие моменти не знаев што ме чека, ниту пак против што ќе се борам во овој свет. Кога дојдов во Лос Анџелес, мојата пријателка имаше по 10 аудиции на ден, додека мене ме викаа на 2 до 3 месечно. Тоа е момент кога сфатив дека оваа професија за мене ќе биде лимитирана- изјави искрено и додаде:

– сепак, потоа ми се посреќи со неколку работи поради изгледот. Како Азијатка сепак се изборив. Некогаш не ми беше јасно што правам овде, но на секој ангажман давав се од себе. Кога сте веќе “црната овца” во индустријата, нема што да изгубите- само може да добиете.

Во интервјуто минатата година за Variety, глумицата се отвори и на темата за нејзините предизвици со кои се стретнала за време на барањето на агент и PR.

– Сите сакаа да бидам нивна златна кока од време на време, но не и во потполност да ми се посветат. И на нив им беше јасно дека со мене никогаш нема да бидат на сигурно. Од почетокот се сретнував со коментарите на оние кои не знаеа што да прават со мене, како и дека во Холивуд нема да има многу работа за мене- изјави Луси.

Луси во 2019 година стана втора Азијатка со ѕвездата од познатиот Hollywood Walk of Fame

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi