Го изневеруваше две години со стриптизер со кој купи вила, па дури и тајно се омажи!

21 октомври, 2020
61970978

Фил Колинс и даде втора шанса на својата поранешна сопруга Оријана Севи и лошо се покаја за тоа што таа тајно се омажи пред два месеци, а тој исто така откри дека го изневерувала две години.

Музичарот Фил Колинс (69) минуваше низ тешки моменти во последните десет години поради неговата поранешна сопруга Оријана Севи (47) која профитираше од разводот и го изневери безброј пати.

Тие беа во брак од 1999 до 2008 година и ги имаа синовите Метју (15) и Николас (19), а нивниот развод беше еден од најскапите разводи во шоу-бизнисот. Оријана, која себе си се нарекува деловна жена, добила дури 46 милиони долари.

Но, изгледа дека Фил не научил лекција од тоа затоа што и даде нова шанса во 2016 година кога раскина со американската телевизиска водителка Дана Тајлер. Во тоа време пропадна бракот на Оријана со бизнисменот Чарлс Меџати, кој се жалеше во судските весници дека го оставила поради музичарот.

View this post on Instagram

Mike, Tony and Phil back together again! #lastdomino

A post shared by Phil Collins (@officialphilcollins) on

Колинс и неговата поранешна сопруга воспитувале деца заедно и честопати поминувале време заедно во Мајами и тој бил убеден дека направил грешка што се развел од неа. Ориен тогаш се опоравуваше од проблем со ‘рбетниот столб и беше делумно парализиран, а музичарот беше со неа цело време додека се пресели во неговата вила.

Се чинеше како нивната врска да е идеална и дека семејството е повторно обединето. “Нашиот развод беше погрешна одлука. Сега повторно го нарекувам мојот сопруг Фил. Ние сме толку блиски што не е важно дали сме во брак или не. Отсекогаш сме биле блиски поради децата. Минатата година сфатив дека тој е навистина љубовта на мојот живот”, истакна таа во 2017 година.

“Повторно сме заедно затоа што сфативме дека згрешивме. Многу луѓе ја немаат или не сакаат да си ја дадат таа шанса. Нашите синови се многу среќни затоа што имаат повторно заедно родителите”, рече тогаш Фил.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum