Го откри „валканиот долен веш“ и ги искоментира гласините : „Сите спиеа со секого..“

17 декември, 2020
_113530838_onedirection1_2010pa-2

Стилистот на One Direction, Лу Тисдејл за подкастот “Sex, Lies And DM Slides“ откри детали од светските турнеи на бендот.

Стилистката на One Direction, Лу Тисдејл, 37, се присети на времето кога го обиколи светот со овој бенд и откри „нечиста долна облека“ за нив за подкастот „Sex, Lies And DM Slides“.

„Сите спиеја со секого“, открила Тесдел, а потоа појаснила дека сепак не завршила со никој во кревет затоа што била многу постара од нив и дека тоа е најлесниот начин да ја изгуби работата. „Асистентите и персоналот што би се вклучиле со некој од бендот беа отпуштени набргу потоа“, додаде таа, а во едно интервју ги коментираше и гласините дека Луис Томлинсон и Хари Стајлс биле во тајна хомосексуална врска.

„Милиони девојки ме прашуваат дали Луи и Хари се хомосексуалци“, рече Тисдејл, но не откри дали има вистина во тоа. Најл Хоран, Лиам Пејн, Зејн Малик, Хари Стајлс и Луис Томлинсон се прославија на британскиот Икс Фактор во 2010 година каде се споија во еден бенд, а се распаднаа во 2015 година, кога Зејн реши да гради соло кариера. Тие уживаа огромна популарност за време на нивните четири светски турнеи, а милиони нивни обожаватели сè уште не можат да се помират со распадот на One Direction и се надеваат на нивно повторно обединување.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris