Го сакаше Хари а заврши со Вилијам! Кој всушност и го украде срцето на Кејт?

27 ноември, 2020
profimedia-0502887529

Иако се чини дека за долгогодишната љубов на Вилијам и војводата од Кембриџ, 38-годишната Кејт Мидлтон, знае апсолутно сè, Дејли меил сега излезе со нови информации што изненадија многу обожаватели на оваа кралска двојка.

Kate Middleton

Имено, како што е веќе познато, денес сопружниците и родителите на три деца, седумгодишниот принц Џорџ, петгодишната принцеза Шарлот и тригодишниот принц Луис се запознаа во 2003 година додека студирале на Универзитетот Св. Ендрус, сепак, малкумина знаеја како срцето на Кејт припаѓа на некој друг во тоа време.

Kate Middleton

Извор близок на војвотката им открил на медиумите дека во времето кога ги започнала студиите, Кејт Мидлтон била лудо заљубена во нејзиното поранешно момче Хари Блекелок. Двојката беше во врска веќе една година и иако двајцата беа решени да успеат да успее за нив, на крајот, Хари реши да паузира од студиите за да патува низ светот, ставајќи крај на неговата врска со војвотката од Кембриџ. Раскинувањето во тој момент многу ја погоди младата Кејт Мидлтон, па во периодот што следеше, таа често велеше дека повторно ќе биде со Хари и дека го сака, објасни извор за Дејли Меил.

Kate Middleton
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi