Го следат секој нејзин потег: Светските ѕвезди „полудеа“ по Карлеуша

1 ноември, 2020
jelena-karleusa-cardi-b-anita-830x0


Јелена од неодамна на Инстаграм ја следи најголемата бразилска sвезда Анита, која има повеќе од 49,9 милиони следбеници на споменатата платформа, а пред еден месец, во септември, Анита ја објави дуетската песна „Me Gusta“, со раперот Карди Б. Покрај Анита, Јелена на Инстаграм ја следи и мексиканската пејачка Талија, како и бразилската драг-кралица и пејачот Пабло Витар. Големиот интерес на светските sвезди за Јелена не е воопшто чуден со оглед на тоа што таа е пред времето и многупати им служеше како инспирација за стајлинг или некој деловен потфат.


Да потсетиме, американската водителка Венди Вилијамс во својата емисија пред неколку години изјави дека Ким Кардашијан и Бијонсе го копираат изгледот на Јелена, а како доказ ги спореди фотографиите од стајлингот, со датумот кога тоа беше објавено, а Ким и Бијонсе очигледно неколку месеци по Карлеуша “го позајмиле „ нејзиниот целокупен стајлинг.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi