Години на брак зачинети со свингерски забави и оргии „од страна“

29 јуни, 2020
jhnbv

Меган Фокс и Брајан Остин Грин

За двојка која е во брак девет години, а во врска петнаесет години, одамна се шпекулира дека имаат „договор“ дека им е дозволено да спијат со други луѓе, и дека понекогаш „се забавуваат“ со други парови. Меган и Брајан веќе имаа неуспех во бракот. Имено, актерката поднесе барање за развод во 2015 година. Двојката има три деца – Ноа (7), Боди (5) и Џорни Ривер (2). Патем, Фокс се пожали пред неколку години дека е тешко за неа да има добри улоги затоа што сите мислат дека, како што вели, таа е површна и здодевна. „Се работи за изгледот. Еднаш спомнав дека сум заинтересиран за невробиологија и коментарите беа „Да, да, сигурно таа знае нешто за тоа“ “, вели актерката.

Анџелина Џоли и Бред Пит

Гласините дека таа е свингер ги започна самата Анџелина кога еднаш рече дека таа и нејзиниот поранешен сопруг Бред Пит „не се ограничуваат“ едни на други и дека фактот дека се во брак не значи дека тие се „прикован“ едни на други. . Сепак, се чини дека дури и таквата слобода во бракот не им помогна, затоа што Анџелина поднесе барање за развод од Пит пред две години, со кого е во врска од 2004 година, а во бракот од 2014 година, наводно заради прељуба и неговите проблеми со алкохолот. Холивудската двојка повеќе не е заедно по 16 години љубов.


Деми Мур и Ештон Качер

Кога биле во брак, се пишуваше дека парот честопати има трето лице во кревет, веројатно жена, затоа што Деми е, наводно, бисексуалец. Но, очигледно дури и „зачинетиот“ секс не ги спаси од разводот што се случи во 2011 година.


Вил Смит и Џада Пинкет Смит

Вил Смит еднаш рече дека „прават сé што им изгледа природно, дури и ако е секс со некој друг“, и дека сè е во ред со нивната врска сè додека имаат согласност од другиот. Двојката, наводно, разменувала партнери со други парови неколку пати. Американскиот актер и хип-хоп пејач и неговата избраничка, актерка, пејачка и бизнисменка Џада Пинкет Смит имаат две деца – син Џејден (20) и ќерка Вилоу (18).