Голата Наоми седеше во подземна железничка, па ги збуни фановите

5 јули, 2020
naomi 2

На една од фотографиите, Наоми се вози во подземно метро, на другата чека на станицата, а на третата седи на станица. На сите три фотографии со чанта од италијанска модна куќа ги поктива сите неопходни места.

Супермоделот Наоми Кемпбел (50) објави на совијалните мрежи серија од голи слики од железничката станица во Њу Јорк. Како што напиша, се работи за необјавени професионални фотографии кои ги направила за модната куќа Валентино.

Во една од фотографиите кои ги сподели со бројните фанови, Наоми се вози со метро, на другата чека на постојка а на третата седи на станицата. На сите три фотографии со чанта од италијанската модна куќа ги покрива неопходните места.

Големиот број коментари кои ги доби Наоми под објавата се однесуваа на Ковид 19 пандемијата и нејзината сигурност, но се претпоставува дека фотографиите се од порано.

Кембел, последните месеци покажуваше и повеќе од доволно заштитни мерки за вирусот, така и нејзините фотографии со заштитно одело го обиколија цел свет. Некои тогаш и се смееа, но Наоми кажа дека се чувствува многу по сигурна во таков аутфит.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi