Голема загуба во семејството на Елен ДеЏенерис: Моравме да му кажеме збогум

18 јули, 2020
шшшш


Познатата водителката Елен Деџенерис и нејзината сопруга Порција Де Роси се збогуваа со својот миленик Волф со емотивна објава на социјалните медиуми. “Синоќа моравме да се збогуваме со нашето милениче. Нашето куче Волф нè остави. Тој само ни донесе среќа и љубов и се надеваме дека истото го сторивме и за него”, напиша Деџенерис во описот на свадбената фотографија на која позира со Порција која го држи Волф во рацете.


„Беше тешка одлука, но јас сум среќен што ставивме крај на страдањето“, откри таа на Твитер. За луѓето, Деџенерис призна дека отсекогаш сакала животни.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi