Разголени познати sвезди позираат во бикини – и чизми на нозе! (ФОТО)

8 ноември, 2020
untitled-design-38_bvgr2Bg

Sвездите и славните девојки на Instagram редовно го исполнуваат својот профил со модерни, заводливи пози, а честопати се гледа како ги носат само најжешките трендови во сезоната како оваа сега

Најновиот моден тренд на социјалните мрежи не вклучува облека, а sвездите како Ријан Сугден и Ким Кардашијан го предводат новиот стил.

И додека обично за време на постудените денови различни палта се комбинираат со фармерки, овие sвезди го соблекуваат сето тоа и комбинираат чизми со бикини.

Сето тоа е поради модата и тенот со кои Кендал Џенер и Џорџија Харисон секогаш можат да се пофалат.

Но, тука е и пејачката Кајли Миног и манекенката Бјанка Гаскојн кои решија да го прифатат овој тренд и носеа костими за капење со соодветни чизми во каубојски стил.

Покрај нив, овој стил го следи и пејачката Ноа Сајрус, која беше снимена со каубојска капа и чизми над колена, пишува The Sun.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi