Градите на Ана Ивановиќ предизвикаа бунт!

15 септември, 2020
АСНА

Летото не е завршено за поранешната српска тенисерка Ана Ивановиќ. Додека повеќето се вратија на своите секојдневни обврски во оваа „нова нормална“ ера, таа и нејзиното семејство сè уште уживаат во сончање и пливање.

Убавицата позираше во разнобоен костим за капење на лежалка додека читаше книга, а во одразот на очилата можеше да се забележи нејзиниот сопруг, фудбалската sвезда Бастијан Швајнштајгер.

Со оглед на тоа што нејзиниот профил на Инстаграм секогаш зрачеше со позитивна енергија, коментарите под споменатата фотографија шокираа многумина.

Имено, Ана доби несоодветен коментар, кој ниту една жена не го заслужуваше. Тоа е одвратен коментар од придружник кој и напишал: „Па не ти треба ни горниот дел“, алудирајќи на големината на градите на Ана. Уште поголем шок следеше кога неколку други луѓе, вклучително и жени, се согласија со дотичниот господин.

„Ана, зошто не правиш силикони толку нормални“, напиша таа, а реакциите на оние што ја бранеа поранешната тенисерка следеа многу брзо.

 ‘Зошто би вградила силикони кога е убава и без нив. Убава, успешна, среќна со нејзиниот сопруг, мајка на две момчиња, Лука и Леон … Важно е да се чувствува добро без нив “, одговори еден, со кого многумина се согласија.

Патем, Ана може да се пофали со завидна линија по две раѓања. Додека таа гордо позира и ужива со своите најблиски, бројни придружници често ја критикуваат за нејзиното извајано тело.

 Некои дури започнаа да се сомневаат дека поранешната тенисерка страда од нарушување во исхраната, но според сите извештаи, таа навистина ужива во сопствената кожа, што е потврдено од бројни фотографии.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi