ГРАДИТЕ НА СОРАЈА ЗА МАЛКУ НЕ И ИСПАДНАА ОД ДЕКОЛТЕТО, А ВО РАКАТА ТАШНА ОД 2.500 ЕВРА: Фановите се шегуваат со неа; „Отишла по леб и компир“

12 август, 2020
Annotation 2020-08-11 233552

Фановите на Сораја го пофалија нејзиниот изглед и напишаа дека е убава и секси, а некои иронично ја исмеваа.

Старлетата Сораја Вучелиќ редовно споделува фотографии на социјалните мрежи на кои се гледа нејзината скапа облека, модни додатоци и автомобили. Летото го поминува во Монте Карло, Монако и обично го поминува своето време на шопинг. Во својот последен пост на Инстаграм, таа се пофали со моден „улов“.

На фотографијата, Сораја позира на улица облечена во пригушен без ракави летен фустан, а во преден план се нејзините бујни гради кои скоро испаднаа од деколтето. Старлетата држи кеса и торба Dolce & Gabbana во нејзината рака, која чини околу 2.500 евра.

View this post on Instagram

🥰

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Обожавателите на Сора го пофалија нејзиниот изглед и напишаа дека е убава и секси, а некои иронично го исмеваа нејзиниот животен стил.

„Порано завидував на тој начин на живот, а сега ми изгледа здодевно“, „Повторно има кеса во раката“, „Сигурно отиѓла по леб и компир“, „Ти си неверојатна и убава жена“. Ми се допаѓа твојотот стил “,„Ти си толку секси, совршена си. Фустанот ти стои преубаво.“,„ Преслатка си “, се само некои од коментарите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris