Гвен Стефани откри како изгледала пред да биде позната: Ќе бидете шокирани!

7 септември, 2020
гвен

ГВЕН СТЕФАНИ е икона од 90-тите години, чии промени во имиџот ги следевме низ годините.

Од панк со шарена коса, таа стана елегантна платина-дива со ретро шминка.

Она што некако остана скриено беше како изгледаше Гвен пред сите овие трансформации. Таа самата стави крај на шпекулациите кога објави стара фотографија.


Со честитка за роденденот на нејзиниот брат Ерик, таа откри дека е природна бринета.

Ерик беше тој што ја убеди да се приклучи на групата No Doubt кој ја направи славна. „Ти си убава како бринета“ и „Не те препознав, но сепак си убава“, се само дел од коментарите на обожавателите.

View this post on Instagram

@lamb #Optical 2020 Gx

A post shared by Gwen Stefani (@gwenstefani) on