Гвинет Палтроу доби многу непријатно изненадување!

9 мај, 2020
Насловна

Додека Велика Британија се бори со пандемијата на вирусот корона, а европската земја беше погодена најтешко, некој очигледно мислеше дека има поголеми проблеми од вирусот – иритирачка славна личност!

Пред продавницата што ја отвори оскаровката Гвинет Палтроу во Лондон пред две години, беа оставени неколку десетици килограми измет. Ѓубрето е оставено пред барот „ГООП“ во Нотинг Хил, а британските медиуми пишуваат дека е последна во низата скандали со кои Британците и кажуваат на актерката дека од неа им е смачено.

Добитничката на Оскар, патем, живее во Лондон, а таа го започна брендот „стил на живот“ пред неколку години. Поради изјавите за „животниот тренинг“, но и повеќе од изопачените производи што ги нуди по многу високи цени, Гвинет неколку пати беше мета на јавни критики.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi