Гвинет Палтроу: Жена ме научи на добар орален секс

25 јули, 2020
Annotation 2020-07-25 140613

Актерката Гвинет Палтроу, гостувајќи во подкастот на нејзиниот пријател Роб Лоу, откри дека неговата сопруга Шерил Беркоф, ја научила како да пружи добар орален секс.

Како што рече, таа се запознала со Шерил додека ја шминкала нејзината мајка, а Гвинет во тоа време имала 15-16 години.

„Се запознав со Шерил и веднаш се опседнав со неа. Како прво, таа беше во врска со Кијану Ривс, во кого бев заљубена. Таа беше многу кул. Таа знаеше дека крадам цигари и доаѓаше со мене за да запалам зад приколката. Ми откри како да се пружам добар орален секс и други работи класични за Шерил “, раскажа актерката.

„Јас едноставно ја обожавав. „Мислев дека е најкул девојка на сите времиња“, додаде Гвинет.

Шерил и Кијану Ривс подоцна се распаднаа, а таа се омажи за Роб Лоу во 1991 година, а до ден денес парот е близок со Палтроу.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi