Хајди, ги заборави панталоните!: Манекенката прошета по гаќи и високи потпетици! (ФОТО)

26 септември, 2020
манекенка наслов

Моделот е повторно во провокативно издание!

Хајди Клум, по фотографијата на која е целосно гола, ги воодушеви своите следбеници со нов пост.

Манекенката позираше во јакна, гаќички и длабоки чизми со високи потпетици пиејќи кафе, а фотографијата собра еден куп лајкови.

View this post on Instagram

#tgif #needcoffee☕️ #almostweekend

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on