Хајди Клум целосно гола на новата фотографија! Таа ги шокираше сите!

23 септември, 2020
хајди

Германската манекенка Хајди Клум наполни 47 години на 1 јуни и се уште важи за една од најсексапилните жени во светот на моделот.

Таа сепак може да се пофали со завидна линија, па затоа често споделува предизвикувачки фотографии на својот Инстаграм профил кои никогаш не престануваат да ги радуваат нејзините обожаватели.

View this post on Instagram

L🖤VE @maisonvalentino #valentino

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Хајди сега објави фотографија на која лежи потполно гола покрај кучето, додека го цензурира задникот со помош на слика од кајсија и нема сомнеж дека ги изненадила своите придружници.

“Ајде да одиме Антон! Понеделник е”, напиша кратко во описот.