Хаос на Инстаграм поради сликата на руската манекенка и Конор МекГрегор!

27 јули, 2020
gregor

Руската поранешна олимписка гимнастичарка и манекенка Каролина Севастјанова на својот профил на Инстаграм објави фотографија од ресторан каде е во прегратка на Конор МекГрегор.

Нејзините следбеници почнаа да поставуваат прашања за тоа што бара со поранешниот двострук UFC првак, кој летува со неговото семејство и жена во областа на Франција.

View this post on Instagram

💪🏼

A post shared by Karolina (@karolisha.s) on

“Луѓе, престанете да ми ги поставувате тие прашања. Јас му пристапив со сопругот, а тој беше со неговата сопруга”, напиша Каролина на нејзината Instagram Story. Прекрасната Русинка е во врска со богат наследник, Александар Мазанов.

View this post on Instagram

Summer uniform 🌴🌴🌴

A post shared by Karolina (@karolisha.s) on

Каролина се повлече од професионалниот спорт на само 17 години, откако освои златен медал на Олимписките игри во Лондон 2012 година. Потоа, таа започна да моделира и да ја красеше насловната страница на руското издание на магазинот „Maxim“ во 2015 година, а едно време беше и водителка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi