ХАРИ НЕ МУ СЕ ДОПАДНА: Меган Маркл се откажа од својот најдобар пријател поради неговиот лош однос со принцот

17 јули, 2020
Annotation 2020-07-17 204120

Војвотката од Сасекс се согласи да се откаже од важен дел од нејзиниот живот поради бракот со принцот Хари

Според британскиот Express, Меган Маркл била присилена да го остави своето куче Богарт во Канада кога се преселила во Велика Британија.

Тоа е мешавина од лабрадор и германски овчар, а многумина веруваа дека Богарт ќе се врати во животот на Меган, откако се пресели во Лос Анџелес со сопругот Хари и синот Арчи. Инсајдерите, сепак, тврдат дека тоа нема да се случи затоа што принцот Хари и кучето немаат добра врска.

„Меган го обожава ова куче, но одлуката да не се врати тоа се засноваше на односот на Богарт со Хари“, изјавил извор близок на парот. – Не му се допадна на Хари. Меган отворено рече дека не би било фер да го однесеме повторно да биде со неа цело време, со оглед на чувствата на Богарт кон нејзиниот сопруг.

Кога за прв пат се пресели во Велика Британија, Маркл откри дека Богарт во иднина ќе живее со своите блиски пријатели. Од друга страна, таа не пристигна сама во Англија: таа беше придружувана од црн Лабрадор Оз и бигл по име Гај, принцот Хари, и беше видена како ги шета овие кучиња во Лос Анџелес.

<p>Vojvotkinja od Saseksa pristala je da se odrekne važnog dela svog života zbog udaje za princa Harija</p>
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi