Хари се покаја и ги остави Меган и Арчи

1 јули, 2020
hari

продолжение на драмата

Во почетокот на оваа година, кралските сопрушници 38-годишната Меган Маркл и 3 години помладиот сопруг го шокираа светот со веста дека го напуштаат кралскот семејство и одат во потрага за среќа на друг континент. Таа избрзана одлука ги налути членовите на кралското семејство, а големото предавство сеуште не му го простија.. Инаку, доколку е за верување на медиоумите на порталот New Idea, Хари во Лос Анџелес сфатил дека погрешил и дека му недостасувало семејството, па заминал дома, додека Меган и Арчи ги оставил во Америка.

Наводно, изненадната одлука да ги посети неговиот 71 годишен татко, принцот Чарлс и неговиот 38- годишен брат Вилијам со кои не се во добри односи. наводно Меган го налутила и останала во Америка со малиот Арчи. Има многу шушкање зошто се вратил дома. Се верува дека отишол да помине време со неговииот татко, брат и баба. Сите се надеваат дека неговата посета е во знак на помирување. Близок извор на семејството тврди дека постојат гласини како Хари во тајност слетал во Велика Британија уште пред неколку дена, и тоа по денот на таткото, кои се обележува на 21 јуни.

Имено, изворот открива дека тој се чувствувал повредено кога на социјалните мрежи видел фотографија од Вилијам и Чарл како се намсеани, а него никој не го спомнал. Поради тоа се замислил што направил и што сега пропушта, се покајал за се и дошол да моли за да му простат.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi