Хејли Бибер изгледа неверојатно во бикини! A каде е Џастин Бибер?

8 јули, 2020
hajli

Во вторникот, манекенката сподели фотографија во бикини, која ја покажа нејзината тонирана и затемнета фигура во сини бикини-крава принт, дводелни од Lali+Layla.

Хејли (23) не откри каде е, но во текот на викендот уживаше на патувањето во Јута со нејзиниот сопруг за да го прослави 4 јули.

На приказните на Инстаграм, Хејли откри дека ужива покрај океаноти придобивките што тој и ги дава на нејзината кожа.

Двојката изгледаше заљубено во заедничко селфи во автомобил, која Хејли ја сподели претходно на социјалните мрежи.

 Таа, исто така, позираше во фустан во nude боја , кој има отворено деколте.

Манекенката позираше на плажата.

Таа исто така го покажа своето деколте, заедно со златен накит.

Прекрасна глетка: На ИнстаграмStory, Хејли откри дека ужива во океанот и придобивките тој и ги дава на нејзината кожа.

Нејзините фотографиисе објавени откако нејзиниот сопруг јавно му се заблагодари на Исус Христос на Инстаграм за тоа што Хејли му овозможила да се чувствува сакано и посебно и покрај изминатите лоши години.

„Благодарам Исус за мојот живот. Ти благодарам за прошката! Ти благодарам што ми покажа дека сум доволен “, напиша Џастин во насловот на своето последно селфи во петокот.

Тој додаде: „Ти благодарам што повеќе не треба да се срамам, и можам да одам со градите нагоре и со главата држејќи се исправено, знаејќи дека сум сакан, избран и се ми е простено!“

Хејли и сопругот Џастин Бибер уживаа на патување заедно и беа во Јута во текот на викендот

Хејли (23) ја покажа својата импресивно тонизирана фигура во корален костим за капење.

Bikini babe! Hailey, 23, showed off her impressively toned physique in a coral swimsuit as she rang in the Fourth of July on Saturday

„Ако се борите со минатото, предајте му го на Исус! Тој не е оптоварен со тоа! Тој те сака и му е чест што ги знае сите мали детали во вашиот живот и добрите и лошите! Тој не се лути на вас, тој го сака најдоброто за вас “, напиша Џастин.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi