Хејли Бибер по стоти пат покажа „camel toe“ долу: Сите се прашуваат како не ja боли!

22 октомври, 2020
хејли 2

Познатата манекенка повторно ја направи истата „грешка“ кога носеше многу кратки шорцеви кои го истакнуваа нејзиниот интимен дел од телото.

Американската манекенка и сопруга на канадскиот пејач Џастин Бибер (26), Хејли Бибер (23) беше фотографирана откако присуствуваше на час по јога со нејзината пријателка Адисон Реј (20), а во таа прилика по стоти пат направи страшна грешка.

Имено, додека го напушташе студиото во кое се одржува „Hoтешката јога“, Хјели одеше во тесни шорцеви што беа исечени на незгодно место, во близина на нејзината вагина, па буквално сè беше исцртано, а тоа, којзнае колку пати, ги згрози нејзините обожаватели.

Фановите коментираат дека ова е одвратно и дека модната икона никогаш не треба да си го дозволи тоа. Иако најверојатно прочита на социјалните мрежи каков е проблемот со нејзините комбинации на спортска облека, Хејли не се откажува од тесните шорцеви и повторно покажува „camal toe“ – шорцеви запленети во меѓуножјето што ги нагласува гениталиите.

„Што не е во ред со неа, така што таа ја повторува истата грешка?“, „Ова е ужасно“ – ова беа само некои од коментарите под фотографијата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum