Хејли Болдвин: Со месеци ме мачеше чуство на срам!

1 јуни, 2020
profimedia-0502887487-725x482

Сопругата на Џастин Бибер, манекенката Хејли Болдвин Бибер, при гостувањето во една емисија, откри дека долго време ја мачело лошо внатрешно чуство, се додека не се свртела кон верата.

  • Со месеци ме мачеа моите одлуки од минатото. Од некоја причина, срамот беше чуство кое ме прогонуваше. Моите мисли не ми дозволуваа да заспијам. Не можев да разберам, што тоа јас самата на себе треба да си простам. – искрена беше Хејли.

Манекенката истакна дека сето тоа се променило откако и се посветила на верата и почнала да чита Библија.

Таа додава и дека многу жали за моментите од нејзините тинејџерски години, кога единствена цел и била да се истакне и да биде во центарот на вниманието. Вели дека службата на Исус не се состои од појава и истакнување.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi