ХИТ ВИДЕО! Кога девојките ќе го фатат бидермаерот, момчињата обично реагираат вака!

7 август, 2020
Annotation 2020-08-07 214138

Девојките уште од раното детством сонуваат и планираат како ќе изгледа денот кога ќе се заколнат за вечна љубов на својот избраник.

Иако поголемиот дел од населението е фасциниран од самиот чин на венчавање, особено оној дел во кој невестата го фрла бидермаерот. Невообичаена глетка е снимена на свадба во Англија.

Невестата го фрли бидермаерот, како обичајот налага зад својот грб на девојчињата кои со нетрпение го чекаа букетот, а откако една од нив го фати и се радуваше, нејзиното момче беше снимено како почна да бега со шише во раката.

Девојките почнаа да се смеат, а откако видеото започна да се споделува на социјалните мрежи, многу членови на поубавиот пол коментираа дека нивните момчиња исто би изреагирале.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris